OFERTA

Tak naprawdę wszyscy śpimy inaczej, bo każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Z tego względu w NAP-KOMFORT mamy tak wiele różnych materacy do wyboru. Niezależnie od tego, czy mówimy o materacach sprężynowych, lateksowych czy piankowych. Wszystkie materace tworzone są z myślą o komforcie i właściwym podparciu dla Twojego ciała zawsze w parze z dobrą ceną. Wobec tego jedyne co pozostaje to wybrać najlepszy materac dla siebie!

MATERACE KIESZENIOWE (POCKETOWE)

MATERACE KIESZENIOWE

Obecnie najpopularniejsze, wygodne, bardzo trwałe oraz idealnie dopasowujące do ciała

Oferujemy 7-mio i 9-cio strefowe materace kieszeniowe w każdym rozmiarze i o dowolnym wkładzie, które mogą być stosowane również przez osoby z wadami postawy jak i ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, kręgosłupa, kończyn bądź ze schorzeniami reumatycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podstawowymi modelami poniżej.

1. MODEL

ADARA

2. MODEL

SZEDAR

3. MODEL

SYRIUSZ

4. MODEL

MIZAR

5. MODEL

KASTOR

6. MODEL

HAMAL

MATERACE BONELOWE

1. Model IZAR >
2. Model RIGEL >
3. Model HADAR >

MATERACE BONELOWE

Tradycyjne, komfortowe i trwałe.

Oferujemy materace bonelowe w każdym rozmiarze i o dowolnym wkładzie, które mogą być stosowane również przez osoby z wadami postawy jak i ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, kręgosłupa, kończyn bądź ze schorzeniami reumatycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podstawowymi modelami poniżej.

1. MODEL

IZAR

MATERACE PIANKOWE

1. Model WEGA >
2. Model ATRIA >
3. Model KAPELLA >

MATERACE PIANKOWE

Standardowe, proste, wygodne i najtańsze materace.

Oferujemy materace piankowe w każdym rozmiarze i o dowolnym wkładzie, które mogą być stosowane również przez osoby z wadami postawy jak i ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, kręgosłupa, kończyn bądź ze schorzeniami reumatycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podstawowymi modelami poniżej.

1. MODEL

WEGA

WSPÓŁPRACA

W celu uzyskania szerszych informacji, poznania cennika, szczegółów etc. zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas pod numer 691 089 897 lub 788 664 120 na pewno pomożemy.